| VeveritaBestiala a întrebat:

Este adevarat ca daca combini acru cu sarat, acrul devine mai puitn acru?big grin

Răspuns Câştigător
| Andrey3oo7 a răspuns:

De ce? Faci experimente pe ghinde? laughingFaci alunele acre dar nu prea acre laughing
In legatura cu intreabarea e la fel nu se schimba nimic

| VeveritaBestiala explică (pentru Andrey3oo7):

Fac experimente pe soacra-mea.winking

13 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu devine mai putin acru, devine si sarat happy Incearca sa combini acru cu mentolat mai bine.

| Iubibilăă a răspuns:

Nu se intampla nimic.
Pa, pa.

| VeveritaBestiala explică:

Ceva de genu' laughing

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru VeveritaBestiala):

Vaaai multumesc sa-mi trimiti si mie un sfert happy

| VeveritaBestiala explică (pentru Andrey3oo7):

Iti trimit da pana nu o mai indulcesc nici sa te apropii de ea nu poti.

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru VeveritaBestiala):

Ai adresa de mess? mai vorbim acolo laughing

| VeveritaBestiala explică (pentru Andrey3oo7):

De avut am, dar trebuie sa-mi instalez yahoo-ul ca mi-am reinstalat windowsul ca am luat calul troian si toata satra de virusi laughing

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru VeveritaBestiala):

Atunci Skype? laughing Sau ti-au rontait virusii si aia? laughing

| VeveritaBestiala explică (pentru Andrey3oo7):

N-am instalat decat google chrome si bineinteles avira laughinglaughinglaughingM-au ros de tot aia.Mai incet rod eu ghindele.

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru VeveritaBestiala):

Anunta-ma cand terminiwinkingDar apropos l-ai mai gasit pe Alvin? rolling on the floor)))))

| VeveritaBestiala explică (pentru Andrey3oo7):

Da-l in .....Ca l-am cautat pana mi-a venit acru(+sarat=mai putin acru ) big grin

| mihnea123abc a răspuns:

Nu se imtampla nimic