| Aℓida a întrebat:

Este adevarat ca justin bieber e un batran de 51 de ani? ce credeti despre asta? eu cred ca e ilogica aceasta stire...

33 răspunsuri:
| denisuka_1411 a răspuns:

Nu nu este adevarat ce acum o sa scoatem este travesti

| dgrdgrgdrgdg a răspuns:

Daca e adevarat ce se crede ca a facut atunci e un nesimtit imbecil si o sa fie pedepsit la randul
lui

| Dayadaya99 a răspuns:

Hey.stirea este falsa fiindca justin sa sarutat cu mine si a dormit cu mine in acelasi pat deci e falsa.El e chiar acum langa mine. nu intelege limba dar ii traduc eu.eu sunt din Romania dar m-am mutat.va scpun cu mare drag ca justin nu este un batran