| DauRaspunsuriBunePeTPU a întrebat:

Credeti ca Justin Bieber exista? Adica eu cred ca da, dar multi zic ca nu e adevarat si ca el nu a existat niciodata! Voi ce credeti?big grin

Răspuns Câştigător
| bozioru a răspuns:

Justin Bieber exista cu adevarat, nu te mai lua dupa toate zvonurile astea, ele sunt facute doar din invidie pentru ca JB este asa bogat.Si eu il uram inainte, dar cand am vazut cat de sarac era si cat de bogat e acum, mi-am schimbat radical parerea, plus cate donatii a mai facut la spitalele de copii.
Si sa nu uitam ca el si-a inceput cariera pe YouTube ca altfel nu stia nimeni de el:d

10 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Esti proasta, fato.

| SMaricel a răspuns:

Eu sunt de parere ca poate sa fie si una si alta.nu stiu ce sa cred. oricum putin imi pasa daca exista sau nu...

Răspuns utilizator avertizat
| Juliebelle a răspuns:

Normal ca existalaughing

nu te uiti si tu la televizor? nu ai internet?

| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Nu te mai lua dupa zvonuri. Justin Bieber exista.este un copil ca noi toti doar ca el are talentu de a canta extraordinar si norocu de a fi bogat.muuulti sunt invidiosi pe el si de aceea spun ca nu exista

{amma}:*

| Lalala a răspuns:

Si eu cred ca exista pentru ca un bosorog nu aveam cum sa aiba vocea lui si dc ar fi vrut sa aiba 16 ani? ar fi fost mai apreciat daca avea 50 ani si vocea astawinkingdeci Justin Bieber exista

| DauRaspunsuriBunePeTPU explică:

Doamne MakeAchance tu esti prost! Ce a imi ajuns site-ul asta... te injura unii in direct daca pui intrebari! Bai daca nu ai un raspuns folositor sa-mi dai nu mai da si gata! Daca nu esti la fel de inteligent ca ceilalti care au raspuns, asta e... oricum bine macar ca nu se coboara nimeni la nivelul tau si injurabig grin Din nou prost esti TU!

| MyWorld a răspuns:

. asta: http://www.youtube.com/watch?v=86mH8r7VV9s este o minciuna mare cat casa! De fapt nici nu a fost facuta pentru ca cineva sa creda in ea...
2. Emisiunea asta (sau ce-o fi ea) http://www.youtube.com/watch?v=86mH8r7VV9s este un fel de cronica carcotasilor in varianta americana. Deci totul este fals;
3. Poza aia in care masca i sa dezlipit de fata este facuta in photoshop;
4. Mosu ala care cica canta face playback pentru ca : a)daca ai observat, atunci cand inregistrezi ceva se aude un zgomot de fundal, iar aici nu se aude nimic in afara de vocea lui justin, deci e clar ca a fost intrgistrata intr-un studio, loc unde bosorogul ala nu avea cum sa intre :D; b) ala sincronizat cu inregistrarea, si daca te uiti atent de mai multe ori poti observa asta
5. Arata acolo poza lui de absolvire din clasa a VIII-a cred si de atunci au trecut 2 ani, el s-a mai schimbat un pic la fata de atunci
6. I s-a schimbat vocea si s-a mai inaltat in parcursul acestui an in care a devenit cel mai popular copil din lume, dar probabil si cel mai urat;
P. S.:Ar trebui sa vezi filmuletul de pe YouTube de cateva ori inainte sa citesti toate astea:D

| Dior a răspuns:

=)) =)) exista, este un starhttp://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber...uita-te la el, si lamureste te;)

| pisicuts a răspuns:

Din moment ce justin are concerte si este atat de celebru e logic ca existahappy
eu sunt fana lui si sunt de parere ca e o persoana speciala si daca unii dintre voi sunteti impotriva lui fara motiv si aveti de comentat mai bine pastrati pentru voistraight face