| Stefii_6358 a întrebat:

Este adevarat ca Justin Bieber este un batran de 51 de ani? crying

16 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred, pentru ca este un reportaj de CNN si acest canal este unul care se respecta.

| thegreatgatsby a răspuns:

Filmuletul este o parodie laughing
Adica nu, nu e adevarat laughing

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu.este.adevarat.

| thegreatgatsby a răspuns:

OMG logic ca exista , cunosc o fata care l-a cunosc in Germania .
Ce naiba , numai fiti atat de naivi ! ONN este canal de farse si parodii .

| diana a răspuns:

Nu:)
Uite aici raspunsuri http://www.tpu.ro/......e-related/ :-*

| Selena54 a răspuns:

Nu. E doar o gluma proasta. tongue

| Christina a răspuns:

O, Doamne! Sunt false stirile, doar promovare pentru JB! oh go on

| madycumada a răspuns:

Da, a fost arestat!
Nu o sa iti mai cante nimeni "baby... baby, baby, o oooooo".
Pam-pam!
Nu plange, mergi la puscarie si bate-l pe ala!
Vezi, sa nu te surzeasca sau sa te pacaleasca. Sa iti cante si tu sa te emotionezi.
Bafta!

| FanMJJ a răspuns:

100%

| lavyBandB a răspuns:

Da! Doamne ce copii...laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Alii a răspuns:

Stai linistita ca e FAKE. nu esste CNN este ONN( otv de Romanialaughing ) oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber
Asta e singurul Justin B. cu care ma cunosc :)).
Nu stiu daca pe bunicul pustiului il chema tot Justin B.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, crede-ma! Ii cunosc pe producatori, sunt unul dintre cameramani. Sunt roman dar traiesc in America. Intradevar acest clip este adevarat, Recunosc e o mare pierdere pentru lumea muzicii, nai cei face...

| elena7 a răspuns:

Nu cred in asa cevalaughing))

| euuuuuuuuuu001 a răspuns:

Nu