| Andi9912 a întrebat:

Voi chiar credeti ca justin bieber este gay :O? Dau funda pentru cei care cred 100% ca justin bieber nu este gay

29 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Pai sunt sigura ca nu e gay dar as putea sa cred ca e gay si sa iti zic tie ca nu cred asta numai ca sa imi dai fundita.ne pui la detector?

| Rebecca a răspuns:

Dupa cum zice Jack. "copilas fatalau cu freza". Mi se rupe daca justin bieber e gay. Poate sa si-o traga si cu animale ca nu ma intereseaza absolut deloc. Nu stiu de ce iti bati tu capul cu asta.
A si daca vrei un raspuns sincer de la oamenii, nu le mai zi ca le dai funda daca raspund cum vrei tu

Răspuns utilizator avertizat
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Fcsb a dat singu raspuns corect pe aici!

| Jack a răspuns:

CIka nu e gay pentru ca are gajica...si daca are gajica ce? poate e doar de imagine si oricum Selena aia mie mi foarte antipatika mie chiar nu imi place are o fata de copila virgina oh go on ii 200 % GAYYYYYY :X! Zici ca'i ofetitahappy fetele care virgine cu prosti in cap care viseaza zilnic il adorahappy dar fetele adevaratehappy isi vor dori mereu un barbat adevarat nu un copilas fatalau cu freza happy!

| bybu_6024 a răspuns (pentru Jack):

Mai intai invata sa scrii si dupa aceea comenteaza.clar? barbat adevaratoh go on.ma lasi cu textele astea multi se cred barbatii si nu sunt. justin macar e puternic.nu cred ca tu ai putea da sute de concerte el a cantat si cu rosu in gat...a facut multe eforturi pentru fanii lui si nu este un pusti de bani gata asa cum spun altii. daca nu ii cunosteti viata stati in banca voastra si nu comentati

| lilpimp a răspuns (pentru bybu_6024):

Baaaaaaaa copile apucate de carte la 12 ani ar trebui sa cauti documentare pe net nu sa imi spui ca a canta putosu ala cu rosu in gatlaughing)))

| VacutzaRoscata a răspuns:

A fost cu Selena Gomez si cu Demi Lovato si cu una inca mai este
gay nu stiu daca e, dar se comporta ca unul

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Bibar nu e gay el e poponar

| UnZambetTeRog a răspuns:

Eu cred ca nu este gay.

| SoulReaver a răspuns:

Este o strategie pentru atragerea popularitatii. cand nu mai au popularitate zic ca sunt gay si presa se intoarce din nou asupra lor. aproape toate celebritatile fac treaba asta.

| ombladon a răspuns:

Hehe cu siguranta este gay laughing

| Laura a răspuns:

Logic că nu e gay, ei îi plac bărbații.

| Fetitza_9736 a răspuns:

Pai el este cu Selena Gomez. Deci nu e gay. in fine ca am mai vazut gay care aveau nevasta si copil.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu este gay DELOC. El este fanul fetelor! laughing Doamne fereste! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% nu este gay rad altii asa de el pentru ca e faimos si nu au ce barfi asta e.e fff dragut

| summergirl25 a răspuns:

Sunt sigura ca nu este gay!

| Alina_Aniella_1970 a răspuns:

NU, nu este gay! Lmea zice asta, pentru ca e rea si ii roade foarte mult invidia. De ce ii roade? Pentru ca este un adolescent care are foarte multa faima! Se spune ca e gay din anul 2006-2007, cand a fost fotografiat cand era undeva unde erau oameni pe invers. Asa am vazut si eu un articol. Acum nu stiu daca e adevarat! Si nu cred!

Pa, pa!

| Fl0rYnLil a răspuns:

E 1000% gay selena gomez pfff e doar de imagine uitati-va pe net sa vadeti cum se pupa cu baieti.APP se si drogheaza cu cocaina sau marihoana nu mai retinwinking

| Fl0rYnLil a răspuns:

Pai de ce crezi ca a rezistat atata pe scena din cauza drogurilor...

| AndyPNK a răspuns:

Nu e gay...cu toate ca nu sunt fan JB a zice ca el este gay este o forma de insulta(la urma urmei are iubita )

| eu_4143 a răspuns:

Iti spun 100% ca Justin Bieber nu este gay, eu nu credtongue

| zuzizui a răspuns:

Eu nu cred,,,, si chiar a avut o iubita deci nu are cum!

| raptor_2628 a răspuns:

Nu imi cade prea bine dar nu este gay pentru ca are gacica!

| theblack25 a răspuns:

Gaaaaaaaaaaaaaaay

| theblack25 a răspuns:

Poate el sa fie si cu shakira ca tot gay ramanewinking

| AkashiyaMoka a răspuns:

Eu cred ca si.B nu e gayu avand in vedere ca umbla mii de zvonuri cum ca ar fi cu selena gomez dechi nu! nu este gay desi nu's fana>.

| lilpimp a răspuns:

JB nu este gay 100% dupa toate copilele de 12-13 ani dar dupa mine e un popo mic am vazut ca a comm una mai jos "a canta si cu rosu in gat"laughing))))) si asta e un semn. FUNDAA!

| nikolovebieber a răspuns:

Cred 100% ca Justin Bieber nu este gay