| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca o piramida din Mexic a fost o masina zburatoare antica din India?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, ma sunase pe mine un prieten sa-mi dea pontul, ca se stricase undeva prin spatiu, si cauta mecanic, dar aveam alta masina pe rampa, si nici nu ma mai duc asa la "ponturi" din astea, ca e ca la telefonul fara fir.
Apoi am auzit ca au tractat-o cumva, si nu a mai pornit-o nimeni de atunci, dar nici pe mine nu m-au mai cautat.
Funda?

| Celcestietot a răspuns:

Stiam ca, unii compusi se pot pietrifica cu timpul, asa ca, este posibil.