| JIJ a întrebat:

S-a inventat masina zburatoare? in ce consta ea?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da se cheama avion

| Mihail2020 a răspuns:

Masina zburatoare este un avantaj.
Ai 2 in 1!
Adica mergi si pe sosea dar si in aer.
Desigur ca nu sa inventat ca oameni de stiinta vor sa creeze Tehnologie cat mai avansata poate sa ajunga si acolo dar mai este pana atunci.
Cei care face Tehnologie si fac o gramada de lucruri noi sunt (America, Japonia si China).
Ei inventeaza si fac Tehnolgie avansata poate fac si masini Zburatoare.

| Gaby405 a răspuns:

Deci am doua raspunsuri pentru tine
1).Nu si
2).Tie propozitia "masina zburatoare" chiar nu iti spune nimic?

P.S. Masina zburatoare = (mai pe intelesulromanului laughing) o masina (ex. Dacia 13.00 13.10) care zboara asa pe sus, pe cer, pe bolta lu' Dumnezeu (care app e MAREEEEEE) happy SPER CA TI.AM FOST DE FOLOS

| Cristian0eTc a răspuns:

Lol priveste si cuvingete ca s-a iventat
http://www.automarket.ro/......19303.html
de cost nu stiu dar clar ca se vinde in euro