| Nuta_Marius_1998 a întrebat:

Este bine sa bei energizant red bull la doza de 250 ml inainte de examen?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mănâncă putina ciocolata

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, dar trebuie sa-l stingi cu whiskey, altfel iti creste tensiunea.
Va fi mult mai misto examenul.

| Apokales a răspuns:

Nu, dar este relativ bine sa iei o cafea in timp ce studiezi pentru ca te ajuta la concentrare si asta duce la memorarea mai usoara a informatiilor.

| Alxblx a răspuns:

O sa ai deja emoții bănuiesc, plus doza de energizant îți va creste pulsul foarte mult, și când pulsul e ridicat plus anxietatea pe care o ai deja... nu e bun