| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva ce nu va place la rock?

voi cam ce gen de muzica ascultati?

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Absolut nimic, am crescut cu muzica rock, de la heavy metal la death metal, metalcore, power metal, etc. Apoi, in urma cu 6 ani a inceput sa-mi atraga atentia ideologia punk si muzica punk.De atunci ascult punk rock, hardcore punk, street punk, oi! punk, Ska punk si anarcho punk in principal.Trupe anti-establishment de la sfarsitul anilor '70 pana la sfarsitul anilor '90.

6 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Hei.

Imi place rock-ul. Ascult toate genurile in afara de muzica populara si manele...

| TheDarkEmpire a răspuns:

Ascult cam orice subgen al rock-ului, inclusiv metal pana la extrem (black, death, brutal death).
Doom metal nu.

| Alexiyaaaa a răspuns:

Mie imi placewinking
app, ascult de toatewinking

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Nu ma deranjeaza nimic. Ascult aproape toate subgenurile rock-ului si n-am nimic de comentat. Muzica asta e aproape singura care chiar merita ascultata in ziua de azi... cu toate manelele care au invadat tara...

| jasmine11 a răspuns:

Eu ascult foarte mult muzica rock este foarte frumoasa din punctul meu de vedere dar ascult si urban. Oricum nu este nimic ce sa nu imi placa la muzicaa rock daca si tie iti place te felicithappyhappy

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Eu nu suport zanganeala aia si hai sa iti spun de ce.simt ca ma infurii cand aud, ma deranjeaza, mi se pare un zgomot fara ritm fara melodie.as prefera sa ascult 2-3 de mixuri la liberty decat sa ascult cateva secunde de rock