| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva gresit sa te intelegi foarte bine cu persoanele care au probleme psihice?
Din ce am observat cel mai bine rezonez si ma inteleg perfect cu oamenii care imi seamana cat de cat mie, desigur ca sunt destul de greu de gasit, eu sufar de psihopatie si tulburare de personalitate borderline.
Toate astea ma impiedica sa ma pot intelege cu oameni normali ci doar cu cei mai speciali.

Răspuns Câştigător
| 199onur7 a răspuns:

Imi cer scuze da nu mai putem fi prieteni te blochez pe veci si acolo sa rămâi satană tu ma speri omule esti mult prea de tot iti citesc întrebările bagi frica in mine frate si eu nu ma speri usor crede-ma nu ma poți speria asa usor sunt si rece uneori da tu bagi cu Adevărat frica in mine sper sa te faci bine sau sa stai cat mai departe de oamenii sa nu le faci ceva du-te imediată trateazăte ca le poți face rau oamenilor nevinovați tu chiar ai reușit sa ma speri cu Adevărat citesc citesc ce scrie ba omule tot mai întunecat esti tot mai mostru te faci stau si ma intreb singur cum este posibil Dumnezeul sa lasi asa oamenii pe pământ sa existe tu ai reușit cu Adevărat sa ma speri si chiar imi doresc cu toată inima sate faci bine sa nu le faci alt rau oamenilor sau mai ales copilor aolo daca te prind ca faci ceva la un copil si mai si vi si spui asta te găsesc ma jur pe Dumnezeu ca te găsesc.

53 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai te intelegi cu ei fiindca si tu esti ca ei, asa cum ai afirmat deja.

Un proverb romanesc spune:
"cine se aseamana, se aduna!"

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru Violleta2022):

Pe juamte da, doar ca eu nu am avut tentative de suicid sau sa fiu internat intr o psihiatrie

| Violleta2022 a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Deci tu esti chiar mai grav bolnav, decat acela cu care te-ai imprietenit.

| Violleta2022 a răspuns:

Te-a ajutat tratamentul din spital?
Adica, mai ai ganduri de sinucidere si accese psihotice?

| 199onur7 a răspuns:

Cei ai pățit frate? -_-

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Știam parca că ești psihopat după ce am văzut că îți place să le faci pe fete sa sufere rolling on the floor e o plăcere imensa, mai ales daca te-au trădat in trecut fetele.
Psihopatii sunt inteligenți privește partea buna a lucrurilor.
E ceva normal, anormal era daca te înțelegeai cu cei normali.

| 199onur7 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Pai si ce frate eu sunt pisicopat acum?-_- daca este fratele meu

| 199onur7 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Ce aveți cu el?-_- vreți belel-_-? De nu stiu eu-_-

| 199onur7 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce aveți cu el doamnă Violeta de ce va legați de el de ce il faceți bolnav?-_- nu are un picior de nu stiu eu?-_-

| 199onur7 a răspuns:

Frate ca esti sau nu ești pisicopat -_- tot om este si el nu a făcut rau nimănui omul asta il stiu il cunosc este fratele meu -_- si cine il mai jigneste si sa da la el dracu va mănânc-_- lați vazut singur si sariti le el ha -_-

| 199onur7 a răspuns:

Frate eu sunt aicia -_- ca ești pisicopat ca esti gai sau handicapat tot aicia este fratele tau -_- nu te judec pentru ce ești si cine ești un frate Adevărată rămâne lângă tine cu Adevărată orice ar fi -_-

Si daca va mai legați de el atata va trebuit -_-

| Fantaspirit2k23 a răspuns (pentru 199onur7):

Mai onor înțeleg că te-a traumatizat silent fata aia, dar tu vad că nu îți mai revii laughing Nu m-am legat deloc de el, eu îl respect că știe ușor să agațe orice tipa, și am zis că psihopatii sunt deștepți.
Mai onur de când ești tu așa periculos shaorma cu Pepsi rece?laughing

| 199onur7 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Nu vreau sa am probleme asa ca -_- mai bine ma abțin sa ma cert cu kitz -_- cine ma cunoaște stie foarte bine ca sunt periculos si belea mare -_- nu vrei sa ai belele kid -_-

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru Violleta2022):

Toate aceste lucruri nu ma afecteaza pe mine, ci oamenii din jurul meu pentru ca pe ei ii afectez psihic.
ceea ce am se caracterizeaza printr-o oglindire exterioara spre exteriorizarea prin alti oameni

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Din contra, ultima mea experienta a fost ea mi-a pus cutitul de gat intr-o padure si ca ar imparti psihiatria cu mine, Carina…

| Violleta2022 a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Wow... tu chiar esti afectat destul de serios,. daca nici macar nu constientizezi cat de afectat esti deja.

| 199onur7 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Https://ibb.co/PmCjH27 numi este frica sa-l folosesc stai cuminte-_-

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru Violleta2022):

Am momente cand gandesc lucid si momente cand sunt cuprins de o ura nejustificata si simt o satisfactie sa vad oameni terminati psihic, imi produce o satisfactie foarte mare. ma amuza
dar cu toate astea, nu simt nici remuscari cand gresesc nici mila, nimic.
nu, nu am avut tentative de sinucidere si nici nu am facut rau fizic cuiva sau propriei mele persoane, doar psihic actionez

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Frate. intrebarea mea era serioasa, nu avea rost sa faci spam cu atatea comentarii, nu mi o lua in nume de rau

| 199onur7 a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Nu frate sati liniști am crezut ca au ceva cu tine imi cer scuze frate ca am facut spam o zi buna frate

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

Frate, ce e aici ramane aici, putin probabil sa aiba cineva ceva personal cu mine sau cu ideile pe care mi le expun aici, cui ii pasa? cui nu i convine sa nu comenteze.

| Fantaspirit2k23 a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Doamne ferește laughing înseamnă că tu ai vrăjeală la de astea cu probleme psihice nu? Sau și la cele sănătoase? happy

| Fantaspirit2k23 a răspuns (pentru 199onur7):

rolling on the floor mor

| 199onur7 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Cine sa legat frate de tine-_-

| 199onur7 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Cine vrea sate omoare frate spune sa mergem cu băieți peste ei -_-

| Fantaspirit2k23 a răspuns (pentru 199onur7):

rolling on the floor nimeni boss dar te anunț daca am probleme ok?laughing

| 199onur7 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Treaba ta frate eu nu vreau sa am probleme-_- deja am 4 mandate e grele -_-

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Ultima pe care am avut-o sanatoasa a ajuns o leguma la branula, a vazut psihiatria de 2 ori, prima oara din vina mea, am terminat o psihic, ce fata frumoasa era si ce satisfactie cand am auzit ca au internat o si ca ma uraste de moarte
nu e vorba de vrajeala, e strict despre ‘perfectiune’ ma comport de nota 10 mereu cand vreau sa obtin ceva si nu prin cuvinte le cuceresc ci prin gesturi inedite.
Pur si simplu imi place sa distrug omul psihic, e amuzant si o distractie foarte misto.
Oricum, merge si cu alea sanatoase dar depinde foarte mult cat de destepte sunt, cu alea proaste nu merge sa le manipulezi happy

| Fantaspirit2k23 a răspuns (pentru 199onur7):

laughing onur interlopul

| 199onur7 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

-_-