| cosmin2sun a întrebat:

Este cineva cere se pricepe bine la aparatele foto? As vrea sa imi iau un DSLR Nikon D3100. Ce imi puteti spune despre acest aparat? Face poze bune noaptea?

Răspuns Câştigător
| Titirica_Mitsuki_1980 a răspuns:

Cu un obiectiv cu stabilizare (VR) poti face fotografie cu aparatul si din mana sau cu un trepied, fotografierea nocturna implica un timp mai lung de expunere. Faci pozele din mana si exista riscul sa misti camera. Daca pui aparatul pe trepied iti iei o telecomanda http://www.f64.ro/......index.html si ai rezolvat problema. Vei face fotografii grozave;)