| nmn a întrebat:

Este cineva din Calarasi pe aici si anul asta a intrat la facultate in Iasi? Sunt curioasa, oare sunt singura din Calarasi care se duce tocmai in Iasi?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calma...ai sa iti faci amici in iasi...este un oras superbbig grin

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am facut facultatea la Iasi...nu cunosteam pe nimeni. Iasiul e orasul meu de suflet acum...Au trecut 21 de ani de cand am terminat facultatea, dar nu ratez nicio ocazie de a reveni mereu in Iasi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Iasi e un oras super, am fost de multe ori acolo, Eu sunt din Barlad jud.Vaslui.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Si la ce facultate ai intrat?
Felicitari!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Kmitza, Iasi este un oras care te va cuceri. Nu-ti da inima usor insa baietilor.
Multe succese!

| mioara a răspuns:

Da de ce nu la bucuresti este mai aproape, acolo este mai multa cheltuiala pentru parintii.

| nmn explică:

La Iasi este si sora mea, ea e la master apoi la Bucuresti am intrat la taxa iar la Iasi la buget

| nmn explică:

Multumesc, la medicina veterinarabatting eyelashes

| nmn explică:

Da, stiu ca majoritatea aleg FEAA, dar m-am dus la facultatea care m-a atras cel mai mult

| nmn explică:

Stiu ca imi voi face prieteni, dar eram curioasa daca mai e cineva din calarasi si s-a dus la iasi.happy

| nmn explică:

Mc zbenguici pentru sfat, doar c am trecut peste o relatie destul d lunga si care m-a lasat cu un gust amar rau d tot as ca sigur sigur nu imi voi da inima usor baietilor, nu oricui. Dar esti din Iasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Zbenguici, sigur la F. E. E. A.happy