| Popa_Maria_1989 a întrebat:

Este cineva interesat/a sa colaboreze cu un site de divertisment?

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Te pot ajuta eu la site daca vrei...recent am invatat html css javascript si putin php

| TheAce a răspuns:

In calitate de specialist in comunicare (PR, social media strategist, online content manager, marketing si online marketing strategist, consilier de imagine si content writer) sunt mereu deschis unor noi colaborari (pe termen mediu sau lung), atata vreme cat ''produsul'' poate fi marketabil si e pe gustul meu. Site-urile de divertisment pot avea succes fulminant atata vreme cat sunt facute profesionist, contin content de calitate si sunt marketate corespunzator, mai precis lucrurile la care ma pricep cel mai bine. Daca oferta e serioasa sunt evident interesant si astept detalii.

| CataC a răspuns:

Buna
Tradu happy
Ce anume ar trebui sa faca?
Ce beneficii va avea?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Defineste sa colaboreze

| PedoBarbie a răspuns:

Detaliază.

Răspuns utilizator avertizat