| Saya_1767 a întrebat:

Este mai bun un Samsung Corby Txt sau cu Touch Screen? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| VisezInNonCulori a răspuns:

Buna happy

Eu am cu touch screen, si are ecranul mult mai mare, este mai inteligent, si are mai multe optiuni

Cel cu TxT nu este asa de fascinant pe cat creziwinking are tastele acelea, foarte mici ( minuscule ) si daca apesi pe una, se apasa toate.

Eu te sfatuiesc S. C touch screen

1 răspuns:
| SelenaDesire a răspuns:

Eu am Samsung Corby cu touch screen si nu regret! Alte 4 fete din scoala mea la fel! Parerea mea e ca ar trebui sa il incerci si tu. E mai feminin si mai micut! Si iese in evidenta, crede-ma! Your decision!