| anonim_4396 a întrebat:

Este o vreme criminala in Bucuresti, lapovitza frig, am vrut sa merg intr-o vizita si am renuntat.
Cum este pe la voi?
O sa mai ninga?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Stiu cum e. Eu tot din Bucuresti sunt!

Fix cand azi aveam chef de un mers cu rolele. nu pot iesii : vremea e criminala! straight face

Off sigh

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La mine e innorat, poate o sa ploua mai pe seara, dar sigur nu o sa ningahappy.[Cta]

| Barajag a răspuns:

Draga mea aici sunt 3 grade si ploua.Mereu in pragul sarbatorilor de Pasti a fost vreme capricioasa.happy

lolita
| lolita a răspuns:

Pe la mine sunt 20 de grade, acum am ajuns de la o plimbare in maneca scurta.

| Ana a răspuns:

Si eu tot in Bucuresti stau, vremea lasa de dorit, foarte urat sad

| Ea12345 a răspuns:

La mine in Dolj ploua. Sper sa fie frumos de Paste...sad

| Aliyaa a răspuns:

Si eu tot din Bucuresti sunt, e super urat afara.cryingsadsa sperama ca de Pasti nu va fi tot asa de urata vremeahappy

| dyddyyyx18 a răspuns:

Si la mine a fost urat ieri. (Pit)

| coddy24 a răspuns:

Si in iasi e innourat nasol.si cam frigutz pentru perioada asta, dar se pare ca vin caldurile big grin.de nins nici nu mai poate fi vorba laughing sa speram

| Minty a răspuns:

In Maramres e cald si frumos!