| GaGy a întrebat:

Este rusinos sa porti ochelari de vedere?

6 răspunsuri:
| bump a răspuns:

Nu, chiar deloc, daca ai nevoie de ei... oricum, vederea iti va fi afectata daca nu ii porti. p. s:si eu port ochelari :p

| smileforme a răspuns:

Nici vbwinking ce intrebare e asta? phbbbbt nu e deloc o rusinewinking

| JohannaStone a răspuns:

Nu este deloc. Depinde de forma acestora.

| Emii_7808 a răspuns:

Nu, eu am purtat ochelari de vedere si acum aproape am scapat de ei. nu prea ii mai port

| crackiswack a răspuns:

Evident ca nu... daca nu ai observat sunt foarte la moda, sunt multe persoane care poarta doar asa de fita fara sa aiba nevoie de ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Este chiar la moda sa o faci.