| usernamealy a întrebat:

Este vorba despre un baiat care se comporta foarte frumos cu mine si ne distram cand suntem numai amandoi, dar cand apar pritenii sai incepe sa ma ia la misto si sa glumeasca pe seama mea... dar totusi vorbeste cand cu ei cand cu mine
voi ce parere aveti despre baiatul asta?straight face

2 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Bunawinking
De obicei asa fac toti, cand sunteti doar voi totul e doar "lapte si miere" dar cum apar si alte persoane care i`ar putea "face de ras" asa ca se comporta mai diferit pentru a lasa impresia ca nu te place si chestii chatterbox Mereu se intampla asa...
Pa, pa happy

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Te place. Dar asa fac băieții în public, mi s-a întâmplat.
Le e mai greu sa recunoască, crede-ma, asa fac ei.
O zi buna și succes!