| chiftelutacrocanta a întrebat:

Esti cautat/a des de prietenii/prietenele tale?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Da, foarte sigur. Oricum imi place mai mult sa stau singur, nu imi place sa fiu in preajma altor persoane. Mai ales daca nu agreez acele persoane.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai camionu stie ce-i de viata mea, pe el il caut si il las. Nimeni nu ma cauta, el e cu mine la bine si la greu, la rece si caldura, ploaie si vant, suferinta si amar, bucurie.

| Mayhem666 a răspuns:

Ti-am mai spus ca nu am prieteni. Sunt solitar, si imi e mai bine asa, decat sa fiu stresat zilnic de persoane pe care probabil nu le suport.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Stai calm, ca nu ma supar. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Multumesc pentru fundita happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da, foarte sigur. Oricum imi place mai mult sa stau singur, nu imi place sa fiu in preajma altor persoane. Mai ales daca nu agreez acele persoane.

| RainmakerX a răspuns:

Sunt cautat doar de cel mai bun prieten.

| sadnessssssss a răspuns:

Da mai bine sa stau cu persoane pe care nu prea le suport decat sa stau singur in casa si sa nu fac nimic.Adica nu mai am nici un prieten, afara nema si vreau sa ies cu cineva dar n am cu cine.