| Elena700 a întrebat:

Esti o fire mai sensibila sau mai dura?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt o fire sensibila, empatica.

| mona a răspuns:

Sunt cate un pic din fiecare, depinde de situatie dar balanta inclina mai mult spre sensibilitate

| Dariusuu a răspuns:

Sunt o fire sensibilă, așa am fost și așa voi rămâne.

| MaliciousDeath a răspuns:

Sunt putin din amandoua...
Si nu stiu de ce, dar de obicei prima impresie a oamenilor despre mine e ca par o persoana sensibila.Cred ca e din cauza constitutiei firave. Urasc asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pendulez între ambele. Nu pot spune că sunt nepăsător tot timpul, pot din când în când să şi empatizez, dar numai atunci când sunt cazuri serioase şi care consider eu că merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt o fire mai sensibila, nu ma caracterizeaza duritatea!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| UndergroundFolklore a răspuns:

In general sunt sensibila, dar pot fi si dura daca e nevoie.

| boss97 a răspuns:

Sunt cum stiu eu nu cum cred altii.
O fire mai sensibila.