| AvalohAlyn a întrebat:

Esti un om slab sau puternic?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu sunt puternic in aparenta. Dar pe masura ce incepe cineva sa ma cunoasca parca asta ma slabeste sad

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sunt un om cu un caracter puternic, nu ma las batut atat de usor, cand vreau sa-mi ating un scop pana nu-l obtin nu ma las, niciodata nu m-am abatut de la drumul meu. ''Cei insistenti castiga'', asa si cu mine, am insistat in tot ceea ce mi-am propus sa fac si am reusit sa ajung la castig!

| Doub a răspuns:

Am 48 kg, abia deschid uşa de la maxi taxi.
Dar emoţional, depinde de situaţie. Uneori, pur şi simplu clachez, dar am momente când mă surprind pe mine însămi de felul în care trec peste nişte chestii.

| J0B0MAT a răspuns:

Slab...sad

| R0R0 a răspuns:

Poate ca nu sunt in masura sa raspund eu, dar ma cred puternica.

| Florentina9210 a răspuns:

Prin cate am trecut. Da, ma consider o persoana cu un caracter puternic. O persoana ambitioasa. Care lupta pana in ultima clipa. Nu m-am dat batuta si nici nu ma voi da vreodata!

| Dismally a răspuns:

Nu stiu, cred ca depinde de situatie, uneori sunt slab, alteori puternic.

| gemeni6226 a răspuns:

Ma consider o persoana puternica pina cind dorm destul.Dar imediat devin foarte vulnerabila daca nu dorm suficient mai multe zile la rind.

| Cameliapantiru a răspuns:

Sunt o persoana puternica, ambitioasa, perseverenta, voluntara, care lupta mereu pentru a-si atinge obiectivele, dar sensibila, deosebit de empatica la suferinta oricarei finite (om sau animalut) din jurul ei, care lacrimeaza usor cand asista la scene de cruzime sau violenta.