| Missy15 a întrebat:

Eu am fost fost cu un baiat cam 1 an si ceva, dar apoi ne-am despartit. Nu stiu daca ma mai place, insa eu il plac foarte mult. Eu cred ca i-am dat de inteles acest lucru insa ...nu am curaj sa ii spun in fata ca inca mai am sentimente fata de el. Intodeauna el zambeste cand ma vede, cateodata ma mai saluta. merg cateodata si cu el acasa [ stam in zone apropiate ]. Insa nu stiu daca ma place sigur. Voi ce credeti, ma place sau nu?!

2 răspunsuri:
| Licurici_1572 a răspuns:

Eu cred ca te placehappy
Daca iti zambeste si te saluta si mergeti acasa impreuna, e clar ca vrea sa petreaca timp cu tinehappy
doar ca daca v-ati despartit ii e teama sa nu il respingihappy
sper ca te-am ajutat:*
o zi bunahappy

| CrisTinasss a răspuns:

H! uite, in cazurile astea depinde cat de recent ati terminat relatia. daca u mai simti ceva pentru el spune i! uite, ii poti zice cam asa, atunci cand mergeti impreuna acasa sau cu alt prilej, cand sunteti doar voi 2:uite...eu am fost ff implicata in fosta noastra relatie si te am iubit enorm fapt pentru care te mai iubesc si acum. am vazut ca uneori imi mai zambesti.mai simti ceva pentru mine? crezi ca am mai putea incerca? si vezi ce iti raspunde... ori un da ori un nu. daca va incepe cu fraza pai vezi ca ar fi mai bine sa mai asteptam ceva timp ca sa nu stiu ce e clar ca nu mai vrea.succes!>big grin