| Gaftoi_Magdalena_1990 a întrebat:

Eu cam de cateva zile, langa gaura cercelului am un fel de umflatura in ureche si ma doare! Stiti cumva ce este?

Răspuns Câştigător
| ionela003 a răspuns:

Se poate să fii facut un fel de puroi sau ceva din cauza cercelului ori daca ai facut de curand o noua gaura in urechi se poate face asta. pentru a se vindeca poti pune apă oxigenata sau comprese de apă caldă cu sare.

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Un coș sub piele.

| Gaftoi_Magdalena_1990 explică:

Ideea este ca eu am racit.Este posibil sa fie ceva de la raceala?

| Gaftoi_Magdalena_1990 explică (pentru ionela003):

Eu am probleme cu cerceii dar nu am mai purtat cercei maxim de 2 ani dar voi incerca compresele si apa oxigenata! Multumesc!