| BUBULINA a întrebat:

Eu cand eram mica visam sa ma fac mireasa... voi?

Răspuns Câştigător
| cîrne a răspuns:

Eo cand eram mic visam sa ma fac male. acum vreau doar sa fiu iar mic, mic si pitic, si sa nu-mi mai pese de nimic

22 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu fotbalist. Am ajuns golan iar diferenta nu e mare. Sa ma declar multumit? Neaaaah...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu visam sa ma fac doctorita si pentru asta injectam papusile pana mucegaiau.
Cand eram foarte mica visam sa fiu mireasa si trebuie sa recunosc ca asta e un vis care mi s-a implinit depasind mult asteptarile.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu imi doream sa ma casatoresc cu un tip inalt, brunet cu ochi albastri si sa am 5 copii(3 fete si 2 baieti). Visul mi s-a implinit dar nu in totalitate, sotul meu este inalt, brunet cu ochi albastri, am 5 copii, dar 2 fete si 3 baieti...

nony
| nony a răspuns:

Eu visam sa fiu inger.Am ajuns demon, dar nu ma plangwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Eu visam sa ma fac manechin, si mi s-a implinit visul. chiar pe 18 am o prezentare si voi imbraca rochia de mireasa tongue

| Leea1234 a răspuns:

Eu... Mirabela Dauer (cantareata)

kratos
| kratos a răspuns:

Eu de mic visam sa am familie si o masina frumusica (Touareg sau A4).

| BUBULINA explică:

@LadyCrs nuuuu
sigur ma voi marita :X

auran
| auran a răspuns:

Doctorita...

auran
| auran a răspuns:

Lolita felicitari...sa fie intr-un ceas bun...

| Gabry a răspuns:

Eu visam sa ma duc la scoala...proasta alegere...crying
(ai grija ce-ti doresti, s-ar putea sa se indeplineasca)
Si acum visez la un sot frumos (de preferat Orlando Bloom) si doua fetite love struck sanatosi cu totihee hee

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sa am un sistem de gaming pentru computer happy

| PauLa.M a răspuns:

Sa am un infiniti g35 laughing

| ellene a răspuns:

Eu vroiam sa ma fac mare, sa merg la scoala, sa invat... dupa primii 4, 5 ani mi-a trecut big grin Si cred ca mai vroiam un sot frumos, destept si cu bani laughing

| deleuandrei a răspuns:

Dar eu visam sa ma fac mirelaughinglaughing

| OFF a răspuns:

Salut!
Visul meu e sa cunosc multi prieteni sa imi fac o gasca si sa plecam prin lume ca turisti tongue
sa vizitam toate tarile.
K doar o viata am.
multumesc
La revedere!
winking

| cristianli a răspuns:

Pai de ce nu mi-ai spus, draga mea, ca eu eram mirele, ca ne luam pana acum

| adika a răspuns:

Nu, nu chiar............mai degraba sa pot avea capacitatea de a ma intretine singura....nu cariera, ci un serviciu bine platit si sigur si sa pot calatori cat mai des.....ador sa vizitez lumea; aici as vrea sa merg:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... eu visez în continuare, sper în acea zi din viața mea când pot îmbrăca rochia de mireasă și să pășesc la altar la brațul bărbatului iubit!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cind eram mic nu mai stiu ce visam. De fapt nici acum, cind ma trezesc, nu-mi mai amintesc ce am visat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce...acum ti-a spulberat cineva visul asta?

| klammeraffe a răspuns:

Eu visam sa curga cola de la robinetul din bucatarie. laughing