| trifsandu a întrebat:

Eu cind eram la scoala generala imi placea sa colectionez timbre pe care le pastrez si acum. Sinteti colectionari? De ce anume? Cit de mare este colecti avoastra?
Daca este cineva care are timbre as vrea sa stiu.

Răspuns Câştigător
| Aurelia a răspuns:

Si eu am colectionat mai demult timbre, mi-am facut vreo doua albume pline cu timbre, pe care le mai am si astazi.
In prezent nu mai colectionez nimic, am mai colectionat servetele, dar m-am lasat de asta, caci nu prea am de unde sa le obtin.

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Am colectionat servetele, acum nu mai colectionez nimic laughing

| MM a răspuns:

Agende big grin Am 25.

| Abcfunny a răspuns:

Pai colectionam : servetele, monede vechii si timbre

acum colectiionez reviste/carti/postere cu Michael Jackson am vreo... 8 reviste big grin si 31 de postere

| Lady.Love a răspuns:

Prin clasa a treia colectionam servetelehee hee Acum nu mai coloctionez nimic. Am si timbre, dar din colectia mamei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am parfumurihappy...cred ca am vreo 50-60happy...si inca mai colectionez.

| nelub4friends a răspuns:

Timbre gasesti pe pagina mea www.nelub.ro
ofer si catalog digital cu toate dimbrele din lume cu poze si pret
nelub4friends@yahoo.com