| gabi11000 a întrebat:

Eu mi-am creat de o sapt un jurnal, eu mi l-am conceput, compus si pictat; si in acest jurnal scriu numai misterele vieti(de ex fantome spirite semne ) si de cand am inceput sa scriu cartea ma simt altfel(ps eu vreau sa scriu jurnalu ca in viitor sa gfie cineva interesat de secretele lui) ati stii ce poate mi se intampla? funda!

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Nu o lua în nume de rău dar încearcă să scrii corect, dacă scrii aşa şi in acel jurnal nu cred că vrea cineva să stea şi să descifreze, în al doilea rând ce să se întâmple? nu eşti o persoana importantă să te caute NASA/FBI şi alţii, sunt foarte mulţi care scot cârţi / filme/documentare şi alte chestii dar unele nu prea sunt reale sau parţial, deci stai calm.

3 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Nu fi absurd(a). Nu patesti nimic. Continua sa iti sporesti imaginatia. bafta. tongue

| gabi11000 explică:

Frate tot ce scriu cam exista

| Cosmina6622 a răspuns:

Nu ti se poate intampla nimic. daaca prin absurd chestiile pe care le scrii tu ar fi reale nu ai ce sa patesti.sunt 2 lumi diferite ...deci...