| Katherineeeeee a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un jurnal in care sa imi scriu secretele si gandurile fiindca simt ca nu mai am prieteni la care sa le destainui micile mele bucurii sau faze tari, credeti ca e ok? Si unde as putea sa-l ascund?tongue Cum sa ma atasez mai tare de el? Am mai avut jurnale dar m-am plictisit de ele...

Funda si vot la cel mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este foarte bine daca iti pui gandurile pe hartie.
Ai putea sa-l ascunzi sub covor, intr-o carte, in ghiozdan, intr-un dosar.Rasfoieste-l in fiecare zi, ai grija de el.winking