| cobrant a întrebat:

Eu nu inteleg de ce oamenii care au fost rai cu cei din jurul lor au parte de lucruri pozitive si noroc in dragoste cu tot felul de fete frumoase si cei care au un suflet bun au parte de lucruri negative si ghinion in dragoste?

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Fetele in adolescenta sunt atrase de baieti rai, care isi dau aere d-astea ce-i fac sa para puternici, in timp ce astia cuminti (de treaba), sunt priviti ca niste pampalai (unii chiar sunt). Dar asta nu inseamna ca tu trebuie sa stai pana-ti pica din cer fata perfecta care te place pentru ce persoana esti. Asta doar in povesti se intampla, mai sigur da o grasuta timida si uratica de tine. Trebuie sa ramai mai indiferent in preajma fetelor, trebuie sa refuzi multe, si trebuie sa comunici mai mult. Eu cred ca femeile pe masura ce cresc si se lamuresc cum stau treburile, incep sa-i aprecieze pe cei cuminti, politicosi si buni la suflet. Dar pana ai de gand sa te casatoresti, asculta-mi sfatul.

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Karma a intrat in pensie.