| MsLady a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru baieti!

Am observat ca multi baieti frumosi si de gasca au iubite care fumeaza, beau,, drogheaza, fete care nu sunt chiar frumoase, se f... si tot felul de lucruri negative. Si fetele dragute, cuminti, la locul lor nu se aleg cu nimic.
De ce va place sa alegeti o fata care face lucruri negative in loc sa alegeti o fata care face lucruri pozitive?
Ce va atrage la ele?
Fundita :*.

Răspuns Câştigător
| Skeez a răspuns:

Adevarat, se intampla destul de deswinking dar asta e mai mult ca sa vada gasca cu cine iesi... adica e ca si cum esti ceva mai respectat daca te *** sau fumezi etc.

Astia suntem, dar nu cred ca se va schimba ceva prea repedewinking

See ya

14 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sunt baieti si baieti.
Unii sunt interesati doar de un anumit lucru si pentru asta nu au nevoie de o fata cu prea multe calitati. Nu s-ar alege cu nimic. Sau ar trebui sa astepte un an-doi.
Altii vor relatii serioase si isi aleg fete serioase.
Cei din a doua categorie sunt mai putini. In perioada adolescentei putini se gandesc la relatii serioase. Cei mai multi vor sa se distreze.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Pentru ca st mai interesate, D'Aia. daca si baiatul este mai ''liber'' dc sa stea langa o fata careia ii este rusine si sa vorbeasca..eu consider k nu e un lucru negativ sa fumezi[si st fata]

| Zizzou a răspuns:

Sunt in ziua de azi tot fel de fete, ba fumeaza la 10 ani, ba se drogheaza la 14, ba le arde de dragoste la 12... Sincer nu as suporta asemenea fete, acu poate care sunt mai petrecarete dar nu am nevoie de asa ceva. Mereu mi-au placut fetele care sunt cu capul pe umeri si la locul lor. Poate sunt unii baieti care apreciaza mai mult fetele astea nebune, dar sunt si altii care nu le suporta...

| Brâncuşi a răspuns:

Buna stiu ca asta se intampla mai mareu, dar toate la timpul lor si eu am nimerit multe care fumeaza dar pana la urma cand esti cu o fata sa nu folosesc termenul te "combini" nu ai de unde sa stii ca ea fumeaza as fii prea indiscret sa o intreb daca bea daca fumeaza toate la timpul lor eu daca as stii asta din prima leas da flit si cu asta bastastraight face Deci eu mereu aleg fete care stau in banca lor si sunt clasice nu toate parasutelewinking Si la fete de obicei ma atrage zambetul si simtu umoruluiwinking Funda?

| Ekcstsy a răspuns:

Live the life....Nu chiar toata enumerarea care ai facut-o tu. Si urata si bea si fumeaza si droguri si cur** etc. De vreme ce si eu fumez e mai convenabil ca si ea sa fumeze happy. Daca iesim in oras si vrea sa bea o bere nu am nimic impotriva. Cu drogurile si fu***** nu-s de acord. De frumusete asta e daca ti se pune pata ti se pune nu conteaza cum arata. Iubita mea fumeaza, ocazional mai bea o bere, e frumoasa dar e si cuminte. Mai sunt si exceptii.

| Vibrations a răspuns:

Asa-zisele fete cuminti si frumoase de care spuneai sunt tocmai cele care fac cel mai mult rau baietilor. Prin aerul lor de superioritate, si capriciile lor. E vina lor ca nu se aleg cu nimic. Noi baietii preferam fete mai de gasca, cu care impartasim aceleasi pasiuni, fete mai deschise, mai nebunatice, dinamice, care nu fac mofturi si fite la tot coltul. Ca sunt unele mai putin frumoase, asta nu e relevant. La urma urmei, ce folos are sa stai cu o fata frumoasa, care prefera sa se uite mai mult in oglinda decat la tine...

| MsLady explică (pentru Vibrations):

Eu nu ma refeream la fete cuminti fitoase. Sunt fete cuminti adica me refer la locul lor care nu sunt cu***. Intelegi? Ma refeream la fetele care sunt la locul lor de gasca etc. Nu la pitipoance care fac fite.

| Neinteresantul a răspuns (pentru Vibrations):

De acord cu tot ce ai scris mai sus. Fetele cuminti si la locul lor, o data ce dau peste un baiat bun, incep sa se schimbe in fete nu tocmai cuminti. Iar baiatul sufera. Asa mai bine una care deja se arata asa cum e, iar daca se va schimba ceva, acea schimbare va fi in bine.

O alta posibilitate e chiar in intrebarea ta, xKikuu00. Pentru ca se f.

Răspuns utilizator avertizat
| Sinistratu a răspuns:

Nu tuturor le plac genul asta de fete. Unii baieti cred ca atrag atentia cand sunt cu fete care fac totul(negativ) si se cred cool.Este parerea mea.

| Banncoti a răspuns:

Poi nu toti baietii au aceleasi tente, eu de exemplu caut o fata indrazneata si dragastoasa.Dar nu toti suntem la fel, unii aleg cateodata cele mai depravate fete...in fine.Bafta! Stiu ca ai dat funda dar poate te ajuta si raspunsul meu

| ALEXXSS a răspuns:

NU la toti baieti le plac genu asta de fete eu stau cu o gasca cu anturaje fumeaza 1 sau 2 se drogheaza da vaza ca in gasca stau doar cu baieti fete sun dragute da sunt niste Tarfe si nu le bag inseama eu prefer fetele frumos si "cuminti".

| XbOdOXnTz a răspuns:

Fiecare cum ii place genul de fată care doreşte să fie lângă el.(adică împreună).