| Marck94 a întrebat:

Eu nu mai inteleg nimic. Lumea a innebunit rau! Cum naiba a aparut pesta porcina? Cresti porci, le dai hrana curata, vaccin, tot ce trebuie si asa. Cum sa aiba ei pesta porcina? Apoi vin aia peste tine si iti ia porcii cu forta! Nu mai inteleg chiar. Eu cred e manipulare si necurat, vor escrocii sa ia toti porcii ca sa poata exporta carnea! Ce credeti?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da și acum nu se mai aude nimic de aceasta pesta. Acum câteva luni era breaking news și toate posturile făceau din asta o tragedie si acum gata laughing

| Catrice a răspuns:

Mai e ceva cinstit în tara asta? Mai exista adevăr, justiție în faptele politicienilor?

| mihaicelsfant a răspuns:

Am fost intr-un sat si acolo a aparut gripalaughing deci i ia si i vinde in targurilaughing sau la ferme