| Drahia a întrebat:

Eu nu sunt o persoana superstitioasa, dar azi tocmai am spart o oglinda si mi s-a facut pielea de gaina. Stie cineva semnificiatii etc?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa-ti cumperi alta oglinda happy

| Drahia explică (pentru evenso):

laughing
Bun raspuns!

| evenso a răspuns (pentru Drahia):

De ce sa te legi la cap cand nu te doare, este?winking

| Drahia explică (pentru evenso):

Estesmug

9 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Eu stiam ca ai ghinion 8 ani.

| Drahia explică (pentru eu4you):

Cica in tradite inseamna 7 ani, dar daca o arunci in rau ghinionul de duce
blabla...
Dar nu prea cred...adica nu cred da mi se pare interesantlaughing

| eu4you a răspuns (pentru Drahia):

Stiu...rolling on the floorAsa am auzit de la babele de pe santul din satul stra-bunicilor mei.rolling on the floor

| Drahia explică (pentru eu4you):

Eeeeexactlaughing sau mai erau ceva de genu ca daca stai intr-o poza in mijloc o sa mori primullaughing
Whateveroh go on

| MauiStatue a răspuns:

Presupun ca a fost una scumpa, de ti s-a facut pielea de gaina laughing
Astea-s prostii de adormit copii mici.

| Drahia explică (pentru MauiStatue):

Scumpathinkinglaughing
Nu cred, adica nu imi pasa, dar ceva prietene mi-au spus chestia cu ghinion etclaughing
Oricum nu cred, am intrebat la fapt divershappy