| JustinBieber_9774 a întrebat:

Eu o admir foarte mult pe LadyJ.
Vreau sa infiintam o campanie pe TPU, Love Justin Bieber adica despre JB.Cine este cu mine?

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

De ce vrei sa fii injurat chiar de paste?

23 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Fuck off !

| Libelle a răspuns:

Piei drace...

| LolaKissTheGirl a răspuns:

WTF? Normal ca nimeni laughing. Doamne, ce-mi plac intrebarile astea laughing!

| Amy a răspuns:

Nimeni!

| AndaWest a răspuns:

Fa si eu sunt fata.si ti-am dat un sfat

| Ryuzaki a răspuns:

Mars ma dracu!

| Neah a răspuns:

O admiri foooarte mult, ce frumos ^_^, ia-uzi, alta vacuta in drumul ei catre ciobanul Justin...Ce pot sa spun:
Mare-i gradina Ta Doamne
Si multi prosti ai bagat in ea
:\

| Neah a răspuns:

@Młřعℓa si cruda laughing

| LoL a răspuns:

Nimeni nu vrea! bai deci care zice ca e de acord.il caut cu tigaia mea buna la el acasa!

| Naspa6969 a răspuns:

Scuze eu nu-l suport...

Răspuns utilizator avertizat
| DudaYeah a răspuns:

What? alta fana? frate, ce aveti cu TPU? lasati-ne pe noi si faceti-va voi un site TDG (totul despre gaystin)

app. tu de unde ai aparut?

Răspuns utilizator avertizat
| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Eu sunt ^_^

| eprubetă a răspuns:

Chiar acum de Paste va'ti apucat sa injurati? Din comentariile voastre reiese ca nu aveti cei ''7 ani de acasa''!
Si nu inteleg ce aveti cu Justin Bieber!? Nici eu nu sunt un fana JB dar apreciez muzica lui, asa cum apreciez orice talent de pe acest Pamant!
Fata asta a propus ceva, daca nu va place de ce mai comentati!?
Daca ati vazut ca este despre Justin Bieber de ce ati mai intrat pe aceasta intrebare, si ati mai si raspuns!?
Voua nu va place de un cantaret/cantareata? Nu sunteti fan cineva? Cum voi sunteti fan... asa este si ea fan Justin Bieber!
RESPECTATI SI VOI VEDETELE, CA NU V'AU FACUT NIMIC!

| AbcAbc a răspuns:

Deci uite cum faci:
1.Las.o naibi pa fetita aia costumata in baiat
2. Uite.te pe ecranul pc. ului tau in partea stanga
3.Acolo gasesti niste subtitluri cu ceva de genu' "Vizualizare profil, Mesaje...etc.
4.Ultimul subtitlu, comanda...ma rog cum vrei sa.i spui e Logout
5. Apasa pe pe el si nu te mai intoarce! Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O admiri pe mata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piei aghiuta prinde-ma de puta intr-a lui trompi cuvant si a lui spirtus sfat mavactar jerni ochi-n mormant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi handicapati care apar pe ecranele WC-urilor. adica mai bine zis pentru toaata lumea doi rahatei.
un guy si o. lesbianca.
o admiri foarte mult pe lesbianca aia.pfff, grea e viata la tara, nu'i asa Neah?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce n-as da sa muriti astia cu JBu vostru

| Raton a răspuns:

Deci daca esti fata si ai poza de baiat esti travestit ce dreacu si un plus justin biberon is a big big gay si nu-i gay e ga-y

| EllaBebs a răspuns:

Hai mai oamenilor ce aveti in potriva lui justin sinteti niste nepasatori...vas face in tot felul daca as fi om ca voi eu respect parerea fiecarui dar cit se poate sa...mai bine tinetiva parerea pentru voi.

| JustinBieber_9774 explică:

σяίgίηaℓ,
Bah sunt fata.
Si raspunsurile de pana acum.snt niste prostii!