| WoWmikasWoW a întrebat:

Eu o sã am un telefon pe touch screen, iar el nu are creion şi eu vreau creion, de unde pot cumpãra?

Răspuns Câştigător
| mirabeluta a răspuns:

Poi de cumparat poti cumpara de la orice magazin, faza ii daca touch screenu tau ii cu creion sau fara creion daca ii fara atunci nu o sati mearga creionu happy la mine nu a mers tongue Vreau funda!

1 răspuns:
| Castorul a răspuns:

Daca telefonul tau nu a avut creion de la inceput, atunci in mod sigur nu o sa iti mearga creionul pe care il cumperi, pentru ca ecranul nu a fost conceput sa "recunoasca" creonul. happy