| RebbeSKhon a întrebat:

Eu pe youtube nu mi-am pus datele reale (parola si mail) pentru ca era prea scurta parola sad. si trebuie sa primesc mesajul de comfirmare, dar nu stiu cum sa il accept ca sa imi pot creea contul, pentru ca pe el am alte date! crying crying crying crying crying! Ce ma fac? (*funda*)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

FA-ti cont ca lumea! Trece o adresa de email la care ai acces! Parola o scrii pe care vrei tu dar adresa de email trebuie sa fie una in care poti sa intrii in e-mail-uri si sa confirmi inregistrarea.