| anonim_4396 a întrebat:

Eu scriu o cate si am folosit numele angel, dar apare si in buffy spaima vampirilor, credeti ca e ceva grav, am descopit numle de la angelina am scos ine si mi-a ramas angel are ceva? dau funda.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-l folosesti linistita. Gandeste-te ca nu exista atatea nume in lume cate carti s-au scris si in multe carti sunt aceleasi nume. Succes si numai bine!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te supara dar nu stii sa scrii si tu vrei sa spui ca scrii o carte?!