| Adela_8896 a întrebat:

Eu si prietena mea placem un baiat la fel de mult sunt cred ca proasta ca el o place pe ea si ea nu mai place, iar eu ma supar.

Răspuns Câştigător
| Clauditza33 a răspuns:

Hmmm nu prea am inteles eu bine dar lasatil pe el sa decida si vorbeste cu prietena ta daca nu nu stati niciuna cu el si gasiti altii. daca el o alege pe ea si ea nu il vrea eu zic sa il uitati sau tu sa il uiti...:*

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fetelor nu va certati pentru baieti.Inteleg ca sunt in inferioritate numerica fara de fete, dar nu se meritaoh go on

| Emena a răspuns:

1.Invata romana!
2.Care e intrebarea?raised eyebrows

| Ana a răspuns:

N-am inteles nimic straight face fi mai explicita

| Lilbaby a răspuns:

HUH? Poţi fi te rog mai explicită? Nu înţeleg ce fel de română vorbeşti. Poate dacă ai vorbi şi scrie mai corect aş mai înţelege şi aş putea să te ajut. Dacă cineva reuşeşte să descifreze ce vrea să spună îl rog să-mi explice şi mie!