| anonim_4396 a întrebat:

Evitati ceapa si usturoiul?

7 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Eu una nu am nimic cu ceapa şi usturoiul, *mai ales ceapa verde. Doar când mă întâlnesc cu cineva, e aiurea să am respiraţia care miroase a usturoi. Dar alungă 'duhurile rele' laughing. Îmi place ceapa verde la salate, dar şi la varza călită. Iar usturoiul e bun cu peşte, *mujdei. Dar mai îs o grămadă de reţete, care depind de ceapă, usturoi.

Numai bine.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
In unele cazuri, da. Mai ales atunci cand sunt in oras, sau urmeaza sa ma duc. Oricum, nu prea sunt o mare fana a niciuneia. Ceapa, imi place doar la ciorba de rosii thinking in rest nu prea mananc nici nici.
O zi buna!

| Dizz a răspuns:

Eu una nu le evit... Doar ca nu`mi prea plachee hee

| dydy1 a răspuns:

Nu
s-a inventat pasta de dinti, apa de gura etc

| MiK3L a răspuns:

Nu le evit.

| Balmung a răspuns:

Sanatoase sunt amandoua. Mi-e chiar imu plac. Sunt fan al produselor iuti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu le evit.Cel putin nu usturoiul, e preferatul meuwinkingDar nu mananc ceapa sau usturoi cand trebuie sa ies undeva dupa.