| Burcix a întrebat:

Exista centre de colectare plante pentru ceai (menta spre exemplu)? Puteti sa imi spneti si cum se plateste? la kg la punga?

1 răspuns:
| DANIEL72 a răspuns:

Da exista plafarul colecteaza trebuie sa vorbesti cu cei de acolo. si se plateste la kilogram vezi ca ai mai multe detalii pe cutie.adresa web sau intri pe sit-ul lor si iei un numar de la administratie si vorbesti direct cu ei. daca vezi ca nu mai colecteaza incearca si la celelalte aceiasi modalitate adresa web.succes.