| Robert160 a întrebat:

Exista ceva ce ai vrea, ce ti-ar placea sa se intample, sa faci dar te simti limitat, blocat si nu poti? Ce anume? De ce?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa ma îmbogățesc laughing

| RAY a răspuns:

Sa zbor in spatiu dar ma tine gravitatia, as vrea sa iubesc dar ma tine ceva in trecut dezamagirile posibil, multe as vrea dar nu am ambitie nu ca nu s-ar putea

| LoveSleep a răspuns:

Aș vrea să-mi decalo...

| mentholinks a răspuns:

Sa fac mai multe chestii. Cred ca ma blocheaza fumatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să slăbesc 5 kg. Ma blochează frigiderul și de fiecare data când le dau jos zic ca ma mențin și în scurt timp le pun la loc laughing
As vrea sa fac mai mult sport și nu pot ca mi-e lene.