| AlisPretty a întrebat:

Exista cineva de aici caruia ii place sa scrie povesti sau poezii?

3 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Eu prefer sa le citesc si avand mintea relativ limitata, nu stiu ce se mai poate scrie dupa Shakespeare sau Eminescu. Totule sa nu-i citesti, asa poti avea curaj mai mult.

| DarkTheory a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/DarkTheoryOfficial Cu asta ma ocup eu, deci imi place sa scriu... :)

| foX13 a răspuns:

Am o fantazie mare si imi place sa compun rapid povesti haioase pentru a inveseli pe prietenii mei dar nu-mi place sa le scriu sau ceva de genul acesta...