| windrime a întrebat:

tuturor, exista cineva printre voi care scrie? Gen poezii, povesti, romane, eseuri reflexive? Daca da, as fi interesata sa mai schimbam cateva idei sau sa ascult si opiniile cuiva mai tanar in afara profilor,

4 răspunsuri:
| carmen13 a răspuns:

Am incercat si eu dar nu prea imi iese...mi-ar face placere sa citesc ceea ce compui tu... daca vrei sa vorbim imi poti lasa msg privat cu adresa de mess

| PoeTuL05 a răspuns:

Si eu scriu poezii.Am blogul pe profil.

| lucy90 a răspuns:

Scriu foarte multe poezi chiar multe poezi

| JohannaJ a răspuns:

Eu am incercat pana acum sa scriu povesti, dar sincera sa fiu nu prea imi iese. Am nevoie de idei si ma blochez mereu la capitolul 3... daca vrei am putea sa mai impartim idei, adica am mare nevoie de o alta opinie, in afara prietenilor care spun ca tot ce scriu e superblaughing
Tu ce scrii? Adica ce categorie, poezie, proza? let me knowbig grin