| anonim_4396 a întrebat:

Exista fete la 12 ani care inca nu au un prieten? Fac un studiu happy
Dar la 15 si 17?

Răspuns Câştigător
| DeatHPupp3t a răspuns:

Da exista. sunt fete/femei de 23 de ani care nu au prieten. asta depinde de ele:daca si-au gaist persoana potrivita(chiar si intr-o stare medie) sau nu pentru ca...eu nu cred ca i-ar placea nici unuia/uneia sa fie cu cineva pe care nu il iubeste. dar daca imi permiti sa intreb: ce fel de studiu faci?raised eyebrows

| yourfriend111 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

O porcarie de studiu! Raspunsul tau a fost genial! daca nu primesti funda ma oftic. De la mine ai Respect!

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru yourfriend111):

Wow...multumesc.cred. oricum nu cred eu cu tarie ca raspunsurile mele sunt genialehappy si despre funda...nu caut sa iau cat mai multe deci chiar daca iau sau nu este foarte bine din partea meahappy

| Cozzmy13 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Ceva gen varstele la care fetele au primul iubit intretin un site si mi s-a propus sa fac asta happy

| Cozzmy13 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Uite funda asa si credeam ca o sa se intample sa mai ma uit pe forumuri sa vad ce a mai zis lumea :0 Ms frumos pentru raspuns si nu e o porcarie daca crezi ca caut o prietena sau ceva de genul nu e adevarat deci atept raspunsuri in continuare

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru Cozzmy13):

Multumesc pentru funda desi daca tu nu vroiai nu trebuia sa mi-o dai. si ideea este interesanta, trebuie sa recunosc. oricum spor si bafta cu...studiul sau proiectul

| Cozzmy13 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Mersi frumos insa nu vroiam pareri vroiam ceva concret daca aveti varsta asta si aveti sau nu /ati avut sau nu prieten

| Cozzmy13 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

In acelasi timp o sa fac acelasi lucru din alta perspectiva o sa intreb cine are 12 ani si nu are iubit si vrea sa se combine cu cineva

| yourfriend111 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Am avut si eu o mica influenta aici te rog puppy dog eyes
app tu trebuie sa fi fata ca baietii nu dau raspunsuri asa dragu. puppy dog eyes

| Cozzmy13 a răspuns (pentru yourfriend111):

E fata Nu stii asta de la mine happy

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru yourfriend111):

Dap. is fatahappy si ce-i cu asta?tongueraised eyebrows

| yourfriend111 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Stai linistita e de bine. :X eu doar te admiram tongue

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru yourfriend111):

Doah...ca ai si motivelaughing

| yourfriend111 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Nu am? mie mi se pare ca am suficiente :-D

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru yourfriend111):

Imi spui si mie,, suficientele" acelea?batting eyelashes

| yourfriend111 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Doar pe privat tongue

| Cozzmy13 a răspuns (pentru yourfriend111):

Mama Mama ce se face aici relatii happy daca vrei ceva suna la pompieri sau fii mai direct exact asa toxic imi dai idul tau de mess?

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru yourfriend111):

Pai...trimite-mi prin mesaj...sau na spune pe privat unde vreitongue

| yourfriend111 a răspuns (pentru Cozzmy13):

Tu esti prea copil stai chill

| yourfriend111 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Ti-am trimis mesaj privat tongue

| Cozzmy13 a răspuns (pentru yourfriend111):

Daca eu sunt copil te referi la varsta sau la inteligenta saula maturitate sa te anunt am 13 ani am luat media anuala 9.98 si toti prietenii imi zic ca sunt prea matur si nu stiu sa ma relaxez tongue

| yourfriend111 a răspuns (pentru Cozzmy13):

Felicitari!
Si eu acu ce trebuie sa iti fac?

| Cozzmy13 a răspuns (pentru yourfriend111):

Sa nu mai vorbesti despre ceva ce nici nu ai habar

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru Cozzmy13):

Intrebare rapida: de ce?

| Cozzmy13 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

La ce te referi?

| yourfriend111 a răspuns (pentru Cozzmy13):

Asta nu schimba faptul ca esti un copil dar hai sa nu ne certam aici tongue

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru Cozzmy13):

De ce sa iti dau id-ul de mess?raised eyebrows

| Cozzmy13 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

laughing sa vb laughing

| yourfriend111 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Sa nu fie forever alone

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru Cozzmy13):

Um...stii? era logic...cumva. eu ma refeream la altcevalaughing

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru yourfriend111):

hee hee no comment...

| Cozzmy13 a răspuns (pentru yourfriend111):

Nu sunt crying nu-ti fa sperante gayule

| Cozzmy13 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

La ce? laughing

| yourfriend111 a răspuns (pentru DeatHPupp3t):

Cand o sa fie mai mare o sa inteleaga lasa-l acum

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru yourfriend111):

Of of of. lasa-l si tu in pacehappy este ok, fiecare intelege ce vreahappy

39 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Eu cunosc numai 2 fete de 17 ani care sa nu au sarutat niciodata si nu isi doresc prieten, bazandu-se in schimb pe invatat!
In rest... exista de fiecare oh go on oricum peste 50% din fete de la 11-12 ani deja viseaza la sex si la prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu mai am prieten de 3 ani si acum am 14 ani...

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Mai toate fetele la 12 ani nu au prieten fiindca au altceva prioritar dar la 15 sau 17 ani se intampla sa aiba, se intampla sa nu

| Marry123 a răspuns:

Cum sa nu existe? normal ca exista laughing

| Iuliana_Andreea_1982 a răspuns:

Da exista, studiul asta e genu ala : - cum naiba sa imi fac si eu o iubita/prietena, mai bine caut pe net! banuiesc ca am dreptate intr-un fel, pentru ca multe persoane au mai facut asa happy.