| danyyyel a întrebat:

Exista lilieci in Pestera Ursilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am vazut lilieci in pestera ursilor...(desigur nu ne-a lasat sa mergem peste tot in pestera). Unde am mers eu(camera lumanarilor, lacul cu nuferi, camera oaselor, si am mai fost intr-un loc dar nu mai stiu cum se numea)nu erau lilieci, deci daca ai sa te duci nu vei vedeawinking. la pestera Meziad erau lilieci, tin minte ca ne-a aratat ghidul pana si cateva gramezi de guano.

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cateva specii diferite de lilieci se adapostesc in Pestera Ursilor, dar nu exista colonii de hibernare.

| larrii a răspuns:

Nu credthinking la Pestera Muierilor sunt big grin

| askanyo_8091 a răspuns:

Lilieci dar lilieci au nevoie de lumina sa creasca si sa infloreasca