| KillMePlease a întrebat:

Exista lucruri pe care nu le poti face (sau nu vrei sa le faci) singur/a desi ai vrea? Daca da, care sunt acelea?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cam toate. In compania potrivita as sti mai mult sa ma bucur de viata. Calatorii, plimbari cu bicicleta, role, etc.
Singur nu gasesc motivatie si placere in cam nimic.

| RareşTPUro a răspuns:

Pai gen: Ai vrea totusi sa jefuiesti o banca desi nu vrei sa faci asta fiindca nu te lasa constiinta, sau ai vrea sa faci ce vrei tu, de capul tau, fara stres, fara griji, dar nu poti fiindca asta-i viata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sofer de raliu.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Asa este viata