| Kanghu a întrebat:

Exista o boala care te face curios?

6 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Toate bolile noi si netratabile la aceasta ora. Cauzele mortlitatii s-au schimbat radical in ultimii ani datorita subtierii stratului de ozon cu cresterea radiatiilor, poluarii (mai putin) si a alimentatiei defectuase. Eu nu stiu sigur acum, dar pe vremea lui Ceausescu se auzea oare de cancer, boli cardiovasculare si diabet atat de mult ca acum?

| Kanghu explică:

E adevarat cosmin?

| Kanghu explică:

Pfffiu ce usurare sa aud ca nu voi muri.

| unu a răspuns:

Da, inteligenţa

| cosmingcc a răspuns:

Da, si se spune ca mori repede daca ai aceasta boala. depinde de mediul in care esti curios, boala asta este foarte grea, nu se poate trata decat cu cateva pilule de autosugestie si injectii cu incredere personalawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ar fi fost o astfel de boală... aş fi fost de mult moartă