| FataDinVecini a întrebat:

Exista o sansa de cel putin 1% sa existe bloody merry

Răspuns Câştigător
| lexony a răspuns:

Da , exista.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai bine invoca-l pe Dumnezeu in oglindawinking
Sau mai bine cheama-l langa tinehee hee

| Malvina24 a răspuns:

Nu stiam ce inseamna ''bloody marry'' acum aflu pentru prima data! uff ma cam speriasi! eu nu cred in asa ceva insa am multe oglinzi in camera si deja imi era frica de intuneric acum mi-e frica si de oglinzi! totul e sa crezi sau nu! daca crezi cu adevarat in ea orice e posibil(poate aparea-garantat)

lolita
| lolita a răspuns:

Tu crezi ca vampirii exista? nu. totul este doar un mit pentru speriat copii.

| Ea12345 a răspuns:

Egala cu sansa ca eu sa fi fost intr-o viata anterioara o pitzipoanca.happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

La mine in frigider nu...imi trebuie niste suc de rosii.

| Helvete a răspuns:

Orice e posibil. devil

| Mystique a răspuns:

Intrebi sau afirmi? Daca intrebi&esti atat de curioasa, incearca sa te uiti in oglinda, noaptea&sa zici de 3 ori in fata ei, cu voce tare:"bloody marry", poate aparewinking stii asa a fost si un film "Candyman", asa ca daca nu tine cu bloody marry, invoca-l pe candyman, bine nu garantez ca o sa apara, cand eram eu mica, nu a aparut laughing

| anna01 a răspuns:

Incearca s-o invoci noaptea:-D

| anda1313 a răspuns:

Probabil. In orice este un sambure de adevar.
Bloody Mary (folclor), o fantomă din folclor despre care se spune că apare în oglindă când este invocată.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Bloody_Mary
Daca te intereseaza alta Bloody Mary poti alege de aici:
Bloody Mary se poate referi la:
Bloody Mary (folclor), o fantomă din folclor despre care se spune că apare în oglindă când este invocată.
Bloody Mary (cocteil), făcut cu vodcă şi suc de roşii.
Maria I a Angliei, poreclită aşa datorită persecuţiilor.
Urban Legends: Bloody Mary, un film horror din 2005.
Bloody Mary (South Pacific), un personaj şi cântec din muzicalul South Pacific.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca mai exista. a exixtat, si a fost foarte frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o invoci poate vine si iti taie capu ca in filmlaughing