| TheStrategist a întrebat:

Există oameni care cred că orice carte, indiferent de subiect e inutilă? Aud oameni care nu au citit nici măcar o singură dată o carte în toată viața lor că nu le place să citească. De unde știu ei că nu le place dacă nu au încercat?

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

"Există oameni care cred că orice carte, indiferent de subiect e inutilă? " Da, exista. Ei prefera filmul.Si nu le place din cauza ca sunt prea comozi, si fiind prea comozi le e lene si o baga pe asta " "ca nu le place sa citeasca".

| Pheone a răspuns:

Da. Se numesc adulți realiști