| anonim_4396 a întrebat:

Exista persoane inteligente in tara asta? Ce fac ei in viata? Pot ei sa traiasca in tara asta? Stau in umbra si asteapta sa se distreze altii, ca apoi sa isi poata incepe viata cand se satura aia?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stau in umbra si asculta mzica clasica.

| RAY a răspuns:

Astia sunt intelectuali, citesc si freaca menta, cu 5 facultati dar intretinut de parinti pana la pensie, ce inteligente, suntem inventivi furam, ne furam intre noi, hoti europei

| mgtow a răspuns:

Nu e asa rau singur izolat dar trebuie bani si toate viciile la indemana. Altfel nu se poate.

| Catrice a răspuns:

Ăia cu creier is dați la o parte de majoritatea fara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred că acele persoane inteligente sunt exact acele persoane cărora nu le place să iasă în evidență sau să primească atenție.
Ți-l dau exemplu pe fostul meu profesor de română din liceu, un om inteligent, înțelept dar sobru și rezervat. Venea la oră, preda lecția, glumea cu noi dar în rest era un om introvertit, nu-i plăcea să atragă atenția asupra lui.

| mentholinks a răspuns:

Eu, dar traiesc in alta tara.