| GreenEyed a întrebat:

Exista pe aici persoane creative si inteligente care ar dori sa contribuie la construirea si mentinerea in viata a unui blog?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Nu stiu cata creativitate am, dar mai mult ca sigur timp liber si lipsa de activitate am din belsug. Uite, un blog nu se tine in viata de adim ci de cititor, adminul doar posteaza dulcegarii, daca nimeni nu vrea sa i le citeasca e ca si mort. Oricum, mai am un blog in stare muribanda...dar daca vrei poti sa arunci o privire peste modul in care scriu. Daca ar fi potrivit pentru tine trimite-mi un mesaj privat si mai discutam.

| stpu a răspuns (pentru Mangustă):

Scrii promitator... happy Daca vei acorda mai multa atentie scrisului, vei face o treaba buna happy

| Mangustă a răspuns (pentru stpu):

In ce sens sa acord mai multa atentia? Mai corect gramatical, sau c-o atitudine mai "serioasa"?

| stpu a răspuns (pentru Mangustă):

In sensul ca trebuie sa te concentrezi mai mult pe "substanata"textului, pe ideea ce vrei s-o expui, si modul in care o faci. Adica o constructie mai riguroasa.

| Mangustă a răspuns (pentru stpu):

Ar fi dragut daca mi-ar iesi, dar de obicei nu prea gandesc ce scriu. Tastez si vad la final daca iese ceva admisibil. Oricum, mersi de sfaturi.

8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu straight face

| ZeHelp a răspuns:

Nu prea cred ca merita sa te chinuiesti sa mentii un blog creativ fiindca gandirea din ziua de azi este mult prea "salam, gutza" ca sa fie cultivata.
Totusi, iti urez succes!

| GreenEyed explică (pentru ZeHelp):

Pentru cei care inca mai au creierul neinfestat cu virusul "salam, guta", cred ca merita sa incerc.Si daca nu sunt multi care o sa-l vada sau aprecieze, macar il fac pentru mine.Ah si, incantata de cunostinta!laughingE o onoare sa vorbesc cu orice persoana care nu suporta manelele si manelistii.

| NorishorPhufos a răspuns:

Mda happy Aveam de mult o idee de genul asta dar nu am persoanele potrivite. Daca esti de acord sa colaborezi cu mine trimite-mi un mesaj privat si iti trimit id