| aiurea231223 a întrebat:

vreau sa va cer un sfat. Maine seara e un party si mi-ar placea sa merg, imi plac chefurile si ma distrez de minune dar problema mea e ca nu am cu cine. Majoritatea prietenilor mei nu sunt "nocturni" sau nu stau in oras ci la sat. Am vrut sa merg cu prietenul meu dar el are orade intoarcere acasa aceeasi cu cea la care incepe party-ul ( putin ciudat ca suntem majori ) am crezut ca nu va fi nici o problema ca voi convinge pe cineva dar aparent printre prietenii mei sunt cam singura care are voie la 20 de ani sa iasa din casa noaptea ca sa se distreze. Vroiam sa va intreb sa merg singura, mai ales ca exista posibilitatea sa intalnesc persoane cunoscute ( asa mi se intampla mereu) sau sa raman acasa si sa o las balta?

Răspuns Câştigător
| SweetAl3x a răspuns:

Mergi acolo si daca nu gasesti pe nimeni cunoscut si nu reusesti sa te imprietenesti cu cineva, te intorci frumusel acasa. Dar daca esti o persoana sociabila, o sa te lipesti tu de cineva.

| aiurea231223 explică (pentru SweetAl3x):

Mereu reusesc sa ma imprietenesc cu cineva, sunt o vire vorbareata si vesela dar ma simt putin incomod mergand singura cel putin acum happy... desi cred ca ai dreptate iti multumesc mult pentru sfat :*

| SweetAl3x a răspuns (pentru aiurea231223):

N-ai pentru ce happy