| alexx77 a întrebat:

Exista extraterestrii? sau viata inteligente in alte galaxii?

Răspuns Câştigător
| sebastian1999 a răspuns:

Extraterestru nu inseamna numai omuletii verzi di pot fi si niste virusi, bacterii(nu sunt biolog); funda

15 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu avem de unde sa stim daca exista sau nu.

| push2gl a răspuns:

Extraterestru = din afara Terrei, si eu cred ca nu suntem singuri in aceste infinite galaxii, nu avem cum

| Avatar001 a răspuns:

Nu sint doar presupuneri

| sebastian1999 a răspuns:

Mersi pentru. funda

| GabyAdicaEu a răspuns:

Pai dupa spusele oamenilor de stinta mai sunt cam 99999999999 galaxi, este probabil sa existe si alte finte ( sanse 89% )

| sebastian1999 a răspuns (pentru GabyAdicaEu):

Cifrele astea le-ai pus la intamplare! nu?

| GabyAdicaEu a răspuns:

Am cazut si un reportaj pe youtube care arata navele si explica viata unor oameni care sau dat jos din masina si au trecut 2ore asa in minunatie dar de fapt ii rapisera extraterestri si au fost dusi la hipnoza si si-au amintit ca faceau experimete pe ei, mai exact ne studiau inmultirea!

| GabyAdicaEu a răspuns:

Am cazut si un reportaj pe youtube care arata navele si explica viata unor oameni care sau dat jos din masina si au trecut 2ore asa in minunatie dar de fapt ii rapisera extraterestri si au fost dusi la hipnoza si si-au amintit ca faceau experimete pe ei, mai exact le studiau inmultirea!

| Astaroth a răspuns:

De unde dracu sa stim? putem doar sa ne dam cu presupusu. drace ce intrebari tampite puneti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Viata inteligente desigur! lol

| Marius_5815 a răspuns:

Nu stie nimeni astabig grin

| elysya a răspuns:

Unii spun da iar altii nu, oamenii de stiinta spun ca au gasit o creatura albicioasa cu ochi mari si negri cu mut mai putine organe decat noi, dar altii spun ca nu e real. eu cred ca exista creck no sa fim numai noi. da o aratat la tv ca o nava spatiala s-a pabusit in mexic

| KrYsSs1478990 a răspuns:

Dupa cite stiu si am auzit diferite cauze eu cred ca exista extraterestri,ei nu sint creati de Dumnezeu, cine stie de unde au aparut.Dar galaxii sint peste infinit..., asta nu poate si pina cind nimeni.

| gabysafu a răspuns:

Avand in vedere ca sunt miliarde de galaxii care au sute de miliarde de stele e probabil sa existe alte forme de viata care sa fie mai avansate ca noi sau care sunt inca primitive